منو  

باربری تهران

باربری تهران به شهرستان و حمل بار به شهرستان

باربری تهران به شهرستان-باربری شهرستان-باربری از تهران به شهرستان-باربری اثاثیه منزل به شهرستان


حمل بار به شهرستان با استفاده از خودورهای مختلف مانند: وانت و وانت نیسان ، کامیون ، تریلی ، خاور مسقف و روباز و ... انجام می گیرد..


اصولا حمل بار و لوازم به خارج از شهر مبدا بارگیری، بسیار سخت تر بوده و نیاز به مهارت بیشتری دارد. زیرا مثلا هنگام حمل بار از تهران به شهرستان احتمال آسیب به بار ( اثاثیه منزل ، مواد خوارکی ، لوازم شرکت ، ماشین آلات ، مواد . اولیه و ... ) به دلیل زیاد بودن مسافت و مشکلات جاده ای بیشتر می شود..


بنابراین بسته بندی لوازم به صورت صحیح ، استفاده از پرسنل و کارگران دوره دیده و حرفه ای جهت چیدن درست و صحیح بار در خودروی حمل بار به شهرستان که می تواند نیسان ، وانت ، خاور یا کامیون و تریلی باشد و همچنین استفاده از رانندگان با سابقه و مجرب که آشنایی لازم برای حمل بار جاده ای را داشته باشند از جمله مواردی است که باربری تهران 24 جهت حمل بار به شهرستان و باربری های برون شهری تهران آنها را در نظر گرفته و با دقت رعایت می نماید.


حمل بار با کامیون به شهرستان نیاز به دقت خاصی در هنگام بار زدن و همچنین استفاده از رانندگان حرفه ای دارد که این مورد نیز حتما باید در نظر گرفته شود..


هدف ما آسودگی خاطر شما از حمل صحیح و ایمن بار و اثاثیه منزل به شهرستان و تحویل به موقع بار در مقصد است تا به این ترتیب هم بار شما سالم تحویل داده شود و هم از اتلاف شما وقت جلوگیری گردد..


خدمات باربری و اتوبار برون شهری باربری تهران 24 شامل خدماتی نظیر بسته بندی وسایل منزل و ادارات و ... ، بارنامه و بیمه رایگان و همچنین ارائه خدمات VIP نیز می گردد که می توانید با استفاده از مشاوره رایگان و صحبت با کارشناسان ما بهترین روش را برای حمل بار خود به شهرستان با کمترین قیمت و بیشترین کیفیت انتخاب نمایید.


قیمت حمل بار به شهرستان

حمل بار به شهرستان

باربری تهران 24 آمادگی خود را برای ارائه انواع خدمات باربری تهران و به کلیه شهرستان ها و همچنین نقاط مرزی ایران اعلام می کند. نیروی کار ماهر و رانندگان حرفه ای و همچنین سابقه درخشان ما در حمل و جابجایی انواع بار این اطمینان را به شما می دهد تا با خاطری آسوده برای کلیه مراحل باربری در تهران یا شهرستان روی خدمات ما حساب نمایید.

شرح برخی از خدمات باربری 24 جهت باربری برون شهری:

1) حمل بار از تهران به شهرستان های مرکزی ایران:

· حمل بار از تهران به اراک، قزوین، قم

· حمل بار از تهران به اصفهان، کرج، سمنان

2) حمل بار از تهران به شهرستان های شمال ایران:

· ازتهران به تمام شهرهای استان مازندران مانند: ساری ، رامسر ، بابلسر ، آمل

· از تهران به استان گیلان ، لاهیجان ، رشت و ...

· همچنین حمل بار از تهران به استان گلستان و شهر گرگان و کردکوی و...

· استان اردبیل نیز از جمله استان های زیبای شمال ایران محسوب می شود که شرکت تیک بار آماده ارائه خدمات باربری از تهران به این استان نیز می باشد.

3) حمل بار از تهران به شهرستان های غرب ایران:

· باربری و حمل باز از تهران به همدان ، ارومیه ، خرم آباد ، تبریز ، کرمانشاه ،زنجان ، سنندج و ...

4) حمل بار به استان های شرق ایران:

· کرمان ، خراسان (مشهد) ، یزد و شهرستان های بجنورد ، بیرجند و زاهدان


5) حمل بار به شهرستان های جنوب ایران:

· حمل بار به اهواز ، بندرعباس ، بوشهر ، شیراز و ...

شرکت باربری و اتوبار باربری 24 با سالها تجربه در بسته بندی و حمل انواع بار از تهران به شهرستان ، ضامن سلامت و امنیت کالا و لوازم شماست.


باربری تهران به شهرستان   حمل بار به شهرستان   باربری به شهرستان   باربری تهران شهرستان   حمل بار از تهران به شهرستان   باربری شهرستان  

تماس با ما